Kondela Tarcal 80 s policou buk / čierny

kovové
Štýl
moderný

• , zakúpené v Kondela

• Pekný dizajn, oblé rohy.
    • Ľahká, rýchla montáž
    • Ľahký na prenášanie a stabilný.
    • Výška stola je 73 cm, nie 72 cm, ako je uvedené. Ja som ho kombinovala s variantom 140x60 a tak nesúlad výšky som musela doriešiť podložkami.

Farba / dekór dosky
hnedé
Materiál dosky
z drevotriesky
Materiál nôh
kovové
Štýl
moderný

Stredobodom pracovného kútika v každej pracovni, detskej či študentskej izbe je písací stôl. Trávime pri ňon značnú časť dňa, a preto by sme sa za ním mali cítiť pohodlne. Pri výbere musíme dbať na jeho praktickosť, stabilitu, dostatočne veľkú pracovnú plochu. Ak má aj moderný vzhľad, je to jeho bod k dobru.

Stôl TARCAL 80 nie je taký obyčajný. Zastupuje stoly z radu písacích, pracovných a PC stolov, jednoducho je len na vás, ako si ho pomenujete a aké mu pridelíte využitie. Vyrobený je z MDF laminovanej v prevedení buk . Čierna kovová konštrukcia mu dodáva stabilitu. Pod plátom stola sa nachádza praktická polica. Tarcal 80 vás zaujme nielen moderným spracovaním, ale aj hrúbkou vrchného plátu, ktorá je až 18 mm. Písací stôl si zamilujú študenti, žiaci, ale aj menšie deti, TARCAL ich bude vďaka kvalitnému materiálu sprevádzať až do dospelosti.

• Materiál: MDF laminovaná/kov

• Hrúbka plátu stola: 18 mm

Dodávané v demonte

1zákazník odporúča produkt
  • , zakúpené v Kondela

• Pekný dizajn, oblé rohy.
    • Ľahká, rýchla montáž
    • Ľahký na prenášanie a stabilný.